
Blogginnleggene våre «Koronakrisen – når du allerede har psykiske problemer» og «Bekymrer du deg for koronaviruset? Dette sier psykologen» har fått oppmerksomhet fra flere hold. Napha har skrevet en sak om bloggen der de intervjuet Vegard.
Vi synes det er flott at flere tusen har klikket seg inn for å lese innleggene våre, og det er veldig gøy at Napha ønsker å skrive om oss!
Vegard synes det var interessant å bli intervjuet om hvordan man kan drive psykisk helsearbeid med de restriksjonene korona-krisen pålegger oss. Vi i Mestringsteamet i Trondheim Kommune jobber med å ‘snu oss’ så fort som mulig for å finne gode løsninger for oppfølging i denne tiden.
Det var også fint å få sagt noe til et stort publikum om at mennesker med psykiske problemer må ses på som ressurser på lik linje med alle andre.
Vil du støtte arbeidet vårt? Da kan du vippse for eksempel 25,- eller 50,- kroner til Foreningen Recoverybloggen på Vippsnummer #723906. Alle donasjoner går i sin helhet til drift av bloggen! |